EGZAMINY KLAS VIII


 


W dniach 16, 17 i 18 maja w ZSS trwają egzaminy klas VIII. Przystępuje do nich dwoje naszych uczniów. Z tej właśnie okazji, cała społeczność Zespołu Szkół Specjalnych życzy Wam Drodzy Uczniowie powodzenia  w tak ważnych chwilach dla Was i dla Waszej przyszłości. 
Seneka – mędrzec starożytności, mówił: „Jeśli nie wiesz, do jakiego portu płyniesz, to żaden wiatr nie jest tobie przychylny”. Zatem śmiało wyznaczajcie sobie cele i realizujcie swoje plany i marzenia. Zarówno koleżanki/koledzy jak i nauczyciele, terapeuci, pracownicy oraz Dyrektor szkoły – trzymamy za Was kciuki i życzymy POWODZENIA!!!
Niech ten wytężony czas nauki zaowocuje w dalszej Waszej ścieżce edukacji. Również Waszym najbliższym, rodzicom składamy gorące podziękowania za cały trud włożony w Wasze wychowanie i edukację oraz za wsparcie i współpracę bez, której nie sposób wyobrazić sobie osiągnięcia wszelakich celów.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza