KOMUNIKAT DLA RODZICÓW


Szanowni Rodzice,

Od pewnego czasu publikujemy na naszej stronie i Facebooku linki i propozycje zabaw
i ćwiczeń dla dzieci.
Zgodnie z wytycznymi z MEN oraz KO przygotowujemy się do zdalnego nauczania, będziemy tu oraz na Facebooku szkoły https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Specjalnych-w-Starym-Lubiejewie-101819591260989/ nadal publikować materiały dostosowane dla naszych uczniów. Gdyby mieli Państwo utrudniony dostęp do komputera czy Internetu wychowawcy i pozostali nauczyciele przygotowali karty pracy w wersji papierowej. Dostępne do odebrania w szkole od dnia 26.03.2020 w godzinach od 8:00-12:00. Prosimy o przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa.

Informujemy, że psycholog oraz pedagog szkolny służą Państwu pomocą oraz wsparciem w tym trudnym czasie. Wszelkie pytania czy obawy prosimy kierować pod adresem: zss.pedagog.psycholog@gmail.com.

Ponadto do Państwa dyspozycji i w ciągłej gotowości pozostają:
Terapeuci Integracji Sensorycznej: zss.terapeutasi@gmail.com
Na powyższe adresy prosimy kierować wszelkie indywidualne zapytania dotyczące przedmiotowych terapii.

Życzymy dużo zdrówka
Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna ZSS Stare Lubiejewo