Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 16 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Marta Zommer złożyła wszystkim życzenia oraz wręczyła wyróżnienia pracownikom szkoły. Uczniowie przygotowali krótką część artystyczną. Ponadto w tym dniu przedstawiciele kadry nauczycielskiej, jak i pracowników szkoły wzięli udział w przygotowanej niespodziance, którą było Koło Fortuny. Gra przebiegała w bardzo radosnej atmosferze, mimo zaciekłej rywalizacji obu drużyn. Zwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Dziękujemy naszym rodzicom za pyszne wypieki. Dzięki uprzejmości państwa Elżbiety i Kazimierza Uziębło właścicieli sklepu spożywczo - przemysłowego, nauczyciele mogli zostać obdarowani słodkim upominkiem.

                                                                             Opracowanie tekstu: Ewa Kaczmarczyk, Katarzyna Karpiej