Zespół Szkół Specjalnych na "Żywej ulicy" w Ostrowi Mazowieckiej


W dniu 22 września nasz Zespół włączył się w obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu uczestnicząc w "Żywej Ulicy". Wydarzenie to miało miejsce na Ulicy Słowackiego w Ostowi Mazowieckiej.

Przygotowaliśmy dwa stoiska. Jedno z nich cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci, które mogły skorzystać z przygotowanych dla nich gier i zabaw. Jednocześnie w tym samym miejscu prowadziliśmy akcję charytatywną na rzecz zakupu wózka dla naszej uczennicy Julii Szydlik oraz leczenia p. Anny Rosińskiej - Zyśk. W ramach akcji można było wówczas zakupić i skosztować domowych wypieków, dżemów i  powideł, które przygotowali rodzice oraz nauczyciele z Naszej szkoły. Na naszym stoisku można było skosztować również ciepłych kiełbasek z grilla , których sponsorem byli: Zakład produkcji wędlin  "Marka” Andrzejewo, Garaż CLARKSON, Firma „DANTEX”.

Cała nasza społeczność dziękuję wszystkim za ofiarowaną pomoc zarówno finansową podczas akcji charytatywnej, jak też w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia. 

Dziękujemy:

  •  fotos_ka89  za uwiecznienie wydarzenia na przepięknych fotografiach.
  • zakładowi produkcji wędlin " Marka" Andrzejewo, Garaż CLARKSON oraz Firmie " DANTEX" za wsparcie naszego grillowego stoiska