Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Na początku Społeczność Zespołu Szkół Specjalnych powitała Pani Martę Zommer, nową dyrektor szkoły, wcześniej nauczyciela naszej placówki. 
Zaraz potem nową Panią dyrektor przywitała, w imieniu rady pedagogicznej i wszystkich pracowników, delegacja nauczycieli, a w niej poprzednia dyrektor szkoły, Pani Joanna Madej. 
W imieniu wszystkich rodziców i uczniów szkoły gratulacje złożył Pan Adam Siejk. Ciepłe słowa skierował również Wicestarosta, Pan Józef Rostkowski.W kolejnej części uroczystości Pani dyrektor odczytała przydział klas, zaznajomiła rodziców z nowymi przedsięwzięciami rozpoczynającym się w obecnym roku szkolnym. Powitała również nowych nauczycieli oraz uczniów. Wszystkim na ten nowy rok szkolny złożyła życzenia owocnej pracy i nauki oraz wielu satysfakcji z pokonywania trudów dnia codziennego, tego by z uśmiechem na twarzach wejść w ten nowy rok szkolny pełen pracy i nauki.

Na koniec odbyła się krótka część artystyczna, a po niej wszyscy uczniowie wraz z opiekunami rozeszli się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.